Avcılar Sanal Ofis

Hakkımızda

FON KURUMSAL HİZMETLER

FON E-OFİSFon Yatırım ve Danışmanlık firmasına ait bir kuruluştur. Fon Yatırım ve Danışmanlık, 40 yılı aşkın süredir İstanbul-Avcılar'da danışmanlık ve yatırım konularında faaliyet göstermektedir.
FON YATIRIM DANIŞMANLIK, yeni iş kuracak girişimcilere A'dan Z'ye hizmet vermektedir. Girişimciler marka, finansman, yatırım konuların dahil olmak üzere her konuda hizmet alabilir ve yeni iş fikirleri konusunda firmamıza danışabilir.


FON E-OFİSkurulu veya yeni kurulacak Limited, anonim veya şahıs şirketlerine kısaca tüm girişimcilere ve kobilere profesyonel ofis kiralama hizmetleri (Sanal Ofis, Hazır Ofis, Ortak Paylaşımlı Ofis, Toplantı Salonları) vermektedir.

FON E-OFİS Mobil çalışan, ofisinde sık bulunmayan ve bir ofisin genel maliyetleri ile uğraşmak istemeyen, girişimcilerden profesyonellere kadar çok farklı iş kollarında çalışan şirketlere %80 maliyet avantajıyla gerek teknolojik alt yapısıyla gerek modern ofis ve toplantı alanlarıyla kaliteli ofis çözümleri sağlar.

MİSYON & VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Son yıllarda gittikçe büyüyen Hazır ofis ve Sanal ofis sektörünün en çok tercih edilen ve müşterilerine en kaliteli hizmeti veren Hazır ofis şirketi olmak. FON E-Ofis olarak hızlı ve emin adımlarla ilerlerken kurumsal bir kimlikle başta Avcılar olmak üzere tüm Türkiye'de bir marka haline gelmek.

MİSYONUMUZ

Kaliteli ve modern ofis çözümlerimiz ile müşterilerimize prestijli iş merkezlerinde profesyonel ofis hizmetleri sunmayı, şirket sahiplerinin maliyetini düşürerek onların işlerine odaklanmasını, başarıya ulaşmasını hedeflemekteyiz.

Canlı Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz